Itališki skoniai – lietuviškas BOTTLERY dizainas!

Didžiausios metų šventės jau nebeįsivaizduojamos be legendinių itališkų „Panettone“ pyragų, tad BOTTLERY asortimente šiemet ir vėl jų gausi įvairovė. Labiausiai atspindintys kalėdinę dvasią – „Panettone Classic Limited Edition“ pyragai, supakuoti originaliose metalinėse dėžutėse, kurias sukūrė BOTTLERY komanda.

Penktus metus iš eilės, skirtingiems klientų skoniams ir poreikiams pristatomi keturi unikalūs šventinių dėžučių dizainai, kurie purius, aromatingus pyragus paverčia dar ypatingesne dovana. Šiemet vėl Lietuvoje sukurtos skoningos pakuotės – gamintojų pasitikėjimo BOTTLERY ir lietuvių kūrybiškumo įvertinimo ženklas.

Su atidumu detalėms bei kalėdiniu įkvėpimu kurtos dėžutės pyragą pavers skoninga dovana kiekvienam – šeimos nariams, bičiuliams ar verslo partneriams. Dar daugiau šventinės magijos įneš prie pyragų dėžučių papildomai priderinti dovanų maišeliai ir šilkinis popierius. Skoniai, kuriantys prisiminimus, kuriuos tereikės įteikti ir mėgautis!

Unikalias pakuotes „Panettone“ pyragams kuria lietuviai – „MV GROUP“ produktų kūrimo skyriaus vadovė Jūratė Paulauskienė ir dizaino agentūra „The Critical“. Itališkas legendas jose rasite tik fizinėse ir elektroninėje BOTTLERY parduotuvėse.