DUK

Apsipirkimas e. parduotuvėje BOTTLERY

Kaip galima atsiskaityti už pirkinius?
Icon

E. parduotuvėje BOTTLERY už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi vieno iš E. parduotuvėje išvardintų bankų elektronine bankininkystės sistema (banklink), mokėdami debeto ar kredito kortele arba naudodamiesi Paysera mokėjimų sistema, laikydamiesi šios sistemos valdytojo skelbiamų taisyklių.

Išsamias prekių pirkimo BOTTLERY e. parduotuvėje taisykles rasite čia.

Kokia yra minimali prekių užsakymo suma?
Icon

Minimali prekių krepšelio suma nėra nustatyta.

Ar galima įsigyti prekių įmonės vardu ir gauti sąskaitą faktūrą?
Icon

Apgailestaujame, bet šiuo metu e. parduotuvėje BOTTLERY paslauga juridiniams asmenims nėra teikiama ir sąskaitos faktūros neišrašomos.

Dėl prekių įsigijimo juridiniai asmenys gali kreiptis čia arba į bet kurią fizinę parduotuvę BOTTLERY.

Ar galima prekes pristatyti kitam, nei nurodyta registracijos formoje, asmeniui?
Icon

Yra galimybė „apmokėjimo“ skiltyje registruoto vartotojo paskyroje, pakeisti tik prekių  pristatymo adresą (pvz. siunčiate dovaną draugui). Visą, su prekių pristatymu susijusią informaciją iš kurjerių tarnybų vis tiek gausite tik Jūs, registracijoje nurodytais kontaktais (el. paštu ir tel. numeriu). Tam, kad kurjeris siuntą pristatytų Jūsų naujai nurodytu pristatymo adresu, gauta informacija apie siuntos pristatymą (tel. numeriu) Jūs patys turite pasidalinti su gavėju iš anksto. Kad gavėjas žinotų kuriuo metu tikėtis siuntos, turėtų asmens dokumentą ir laiku priimtų siuntą. Kurjeris prekių perdavimo momentu pateiks priėmimo-perdavimo dokumentą, kuriame prekes priimantis asmuo nurodo savo duomenis (asmens vardas, pavardė ir amžių) bei pasirašęs perduoda kurjeriui.

Ar galima vieno užsakymo sąskaitą išskaidyti į kelias?
Icon

Vieno užsakymo sąskaitos išskaidyti į kelias skirtingas sąskaitas negalima. Jei pageidaujate, kad tam tikros prekės būtų atskirose sąskaitose, reikėtų suformuoti kelis skirtingus užsakymus, tada mes galėsime suformuoti atskiras sąskaitas.

Prekių užsakymas

Ar galiu papildyti jau atlikto užsakymo krepšelį?
Icon

Suformuoto ir pateikto užsakymo krepšelio koreguoti galimybės nėra. Norėdami užsisakyti papildomų prekių, pildykite naują užsakymą.

Ar yra galimybė pakartotinai pateikti tą patį užsakymą?
Icon

Tai gali padaryti tik registruotas vartotojas, savo paskyros „Pirkimų istorijos“ skiltyje, atsidaręs skilties „Įvykdytas užsakymas“ informaciją ir paspaudęs mygtuką „Pakartoti užsakymą“. Atlikus šį veiksmą, krepšelyje atsiras tik tuo metu asortimente esančios prekės naujo užsakymo pateikimo dieną galiojančiomis kainomis.

Ar galėčiau pateikti kurjeriui papildomos informacijos dėl pristatymo?
Icon

Kol kas nėra galimybės kurjeriui perduoti papildomą informaciją.

Ar yra taikomas prekių pakavimo mokestis?
Icon

Prekių pakavimo mokestis yra įskaičiuotas į bendrą pristatymo kainą.

Prekių pristatymas

Į kuriuos miestus pristatomos prekės?
Icon

Prekes, įsigytas e. parduotuvėje BOTTLERY, pristatome visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos

Ar galimas prekių pristatymas tą pačią dieną, kai jos užsakomos?
Icon

Laikinai prekės jų užsakymo dieną nepristatomos. Užsakius prekes jas pristatysime per 2-4 d.d.

Daugiau informacijos

Ar galima apmokėjus užsakymą pakeisti pristatymo adresą?
Icon

Apmokėjus užsakymą pristatymo adreso keisti galimybės nėra.

Ar užsisakant prekes e. parduotuvėje BOTTLERY yra taikomas prekių pristatymo mokestis?
Icon

Prekių pristatymo mokestis – 5 Eur. Nemokamas pristatymas taikomas siuntoms, kurių vertė yra didesnė nei 60 Eur (likutis iki nemokamo pristatymo ribos rodomas „Užsakymo apmokėjimo” skiltyje).

Prekių pristatymo mokestis į Kuršių neriją – 25 Eur. Pristatymui į Kuršių neriją netaikoma nemokamo pristatymo galimybė nors siuntos vertė didesnė, nei 60 Eur.

Noriu atšaukti užsakymą, kaip tai padaryti?
Icon

Norėdami atšaukti užsakymą, kreipkitės el. paštu: ebottlery@mvgroup.eu arba tel. +370 5 260 3230.

Per kiek laiko pristatomos prekės?
Icon

Šiuo metu prekės paprastai pristatomos nurodytu adresu per 2-4 darbo dienas.

Daugiau informacijos

Sumokėjau už pirkinius, bet gavau pranešimą, kad užsakymas neapmokėtas arba atšauktas. Ar mano užsakytos prekės bus pristatytos?
Icon

Patikrinkite, ar pinigai tikrai nuskaičiuoti iš Jūsų banko sąskaitos. Jeigu pinigai nuskaityti, bet užsakymo patvirtinimo el. paštu vis dar negavote, prašome kreiptis el. paštu: ebottlery@mvgroup.eu arba tel. +370 5 260 3230.

Kad klausimas būtų kuo skubiau išspręstas, nurodykite užsakymo numerį, sumokėtą sumą, mokėtojo vardą/pavardę, banką, per kurį sumokėjote už prekes.

Prekių ir pinigų grąžinimas

Ką daryti, jei gavau nekokybiškas prekes ir noriu jas grąžinti?
Icon

Netinkamas ar nekokybiškas prekes galima grąžinti LR įstatymuose numatyta tvarka. Prekių grąžinimo atveju per 24 val. nuo jų gavimo dienos prašome kreiptis el. paštu: ebottlery@mvgroup.eu arba tel. +370 5 260 3230.

Daugiau informacijos

Ką reiškia ant produkto nurodytos prekių galiojimo žymos?
Icon

Užrašas „Geriausias iki …..“ nurodo, kad tai greitai gendantis maisto produktas, galintis per trumpą laiką sukelti tiesioginį pavojų žmogaus sveikatai. Žymuo nurodo galiojimo terminą imtinai iki nurodytos datos.

Užrašas „Geriausias iki pabaigos“ paprastai pateikiamas ant negreitai gendančių maisto produktų pakuočių, pavyzdžiui, kruopų, miltų, makaronų, taip pat konservuotų, džiovintų maisto produktų ir t. t. Daugelis šių maisto produktų pasibaigus šalia užrašo „Geriausias iki pabaigos“ nurodytam terminui dar yra saugūs vartoti, tačiau jų kokybė jau gali būti pablogėjusi, pavyzdžiui, susilpnėjęs aromatas. Žymuo nurodo terminą imtinai iki nurodyto mėnesio pabaigos.

Ką daryti, jei negavau visų užsakytų prekių arba gavau tokias, kurių neužsakiau?
Icon

Jei pastebėjote prekių neatitikimus kurjeriui išvykus, reikėtų nedelsiant kreiptis el. paštu: ebottlery@mvgroup.eu arba tel. +370 5 260 3230 ir tiksliai išdėstyti situaciją. Mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusią problemą.

Daugiau informacijos

Man netinka gauta kokybiška prekė, kaip galėčiau ją grąžinti ar pakeisti?
Icon

Jūs turite teisę atsisakyti netinkančių prekių, pirktų E-parduotuvėje BOTTLERY. Apie tai prašome pranešti el. paštu ebottlery@mvgroup.eu ir nurodyti pageidaujamą grąžinti prekę ir užsakymo numerį ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos.

Daugiau informacijos

Per kiek laiko grąžinami pinigai už nepristatytas prekes?
Icon

Pinigų permoka už nepristatytas prekes paprastai grąžinama per 5 darbo dienas į sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta.

BOTTLERY prekių asortimentas

Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu mane dominančios informacijos?
Icon

Jeigu nerandate Jums reikalingos informacijos apie parduodamą prekę, kreipkitės el. paštu: ebottlery@mvgroup.eu arba tel. +370 5 260 3230 ir mes atsakysime į Jūsų klausimus apie prekę.

Ar e. parduotuvėje BOTTLERY skelbiamos akcijos?
Icon

E. parduotuvėje BOTTLERY akcijos skelbiamos tik nealkoholiniams produktams.

Ar e. parduotuvėje BOTTLERY skelbiamos tokios pat akcijos, kaip ir fizinėse parduotuvėse BOTTLERY?
Icon

Akcijos e. parduotuvėje BOTTLERY skelbiamos tokios pačios, kaip ir fizinėse parduotuvėse BOTTLERY ir tik nealkoholiniams produktams.

Ar e. parduotuvėje BOTTLERY galioja klubo narystė?
Icon

BOTTLERY klubo narystė galioja tiek fizinėse, tiek e. parduotuvėje BOTTLERY.

Tara ir užstato sistema

Koks yra užstato už daugkartinę arba vienkartinę tarą dydis?
Icon

Nuo 2016 02 01 užstato už daugkartinę ir vienkartinę pakuotę dydis yra 0,10 EUR. El. parduotuvėje BOTTLERY užstato kaina nurodoma po prekės kaina ir yra įskaičiuojama į galutinę kainą, matomą atsiskaitymo metu.

Už kurią vienkartinę tarą reikia mokėti užstatą?
Icon

0,10 EUR užstatas imamas už alų, alaus kokteilius, sidrą, kriaušių sidrą, vaisių vyną, vaisių vyno kokteilius, vaisių vyno gėrimus, kitus fermentuotus gėrimus, alkoholinius kokteilius ir nealkoholinius gėrimus (gaiviuosius gėrimus, stalo vandenį, girą), natūralų mineralinį vandenį, šaltinio vandenį, fasuotą geriamąjį vandenį, sultis, nektarą, supakuotus į stiklines, plastikines (PET) ar metalines vienkartines pakuotes, kurių talpa didesnė negu viena dešimtoji (0,1) litro, bet mažesnė negu trys (3) litrai.

Prekės, dalyvaujančios užstato sistemoje, žymimos simboliu

Ar galiu vienkartinę arba daugkartinę tarą grąžinti kurjeriui?
Icon

Taros grąžinti kurjeriui galimybės nėra.  

Deja, kurjeriai neturi techninių galimybių priimti vienkartinę ar daugkartinę tarą iš klientų. Vienkartinę tarą Jūs galite priduoti ir atgauti užstatą didesnėse parduotuvėse (t. y. tokiose, kurių prekybos plotas didesnis nei 300 kv. m) bei kaimo parduotuvėse, o daugkartinę tarą – ir mažesnėse parduotuvėse (t. y. tokiose, kurių bendras plotas didesnis nei 90 kv. m).

Daugiau informacijos „Verta grąžinti“

Ar galiu grąžinti originalią kartoninę dėžę, kurioje buvo pristatytos prekės?
Icon

Tausojame gamtą, todėl originalią kartoninę dėžę, kurioje buvo pristatytos prekės, priimsime bet kurioje fizinėje parduotuvėje BOTTLERY. Parduotuvių adresus rasite čia.

Privatumo ir slapukų naudojimo politika

Daugiau informacijos apie privatumo politiką

Daugiau informacijos apie slapukų naudojimo taisykles

Išsamias prekių pirkimo e. parduotuvėje BOTTLERY taisykles rasite čia.