Tax Free paslauga

TAX FREE - Kas toliau?

Trumpas Tax Free proceso aprašymas

Kodėl registruotis?

Gaukite 15% grąžinamąją išmoką, visada!

Žingsnis

Parduotuvė

Apsipirkite už 40 eurų ar daugiau ir paprašykite išrašyti Jums Tax Free formą. Orginalus kvitas privalo būti prisegtas prie Tax Free formos (patvirtinta kopija spaudu ir parašu turi būti pateikta, jei prekei taikoma garantija). Visi formos laukai turi būti pilnai ir teisingai užpildyti.

Žingsnis

Registracija

Parduotuvės darbuotojui pateikite savo mobilaus ryšio telefono numerį. Išrašius formą, jums bus atsiųsta nuoroda užpildyti registracijos formą. Parsisiųskite DTF programėlę, užsiregistruokite ir pridėkite jums išrašytą formą į savo paskyrą.

Atkreipkite dėmėsį: registruotis neprivaloma. Registracija suteikia galimybę visada susigrąžinti ąįĮ bei palengvinti apsipirkimą.

Žingsnis

Eksportas

Eksportuokite prekes per 3 mėnėsius nuo apsipirkimo datos ir gaukite muitinės atžymą patvirtinančią Tax Free formą. Prieš eksportuojant turėkite paruošę kelionės dokumentus bei prekes, orginaliai supakuotas ir nepažeistas.

Žingsnis

Formos grąžinimas / išmoka

Susigrąžinkite antspauduotą Tax Free formą su prisegtu orginaliu kasos kvitu įmonei Digital Tax Free ir gaukite išmoką į savo kreditinę kortelę arba banko sąskaitą.
Iškoką galite gauti grynaisiais, kreipdamiesi į vieną iš mūsų partnerių. Pilną išmokų punktų sąrašą galite rasti Digital Tax Free tinklapyje (paslauga apmokestinta komisiniais!). https://digitaltaxfree.com/refund/