Paupio BOTTLERY pasipuošė Kalėdoms

Paupio BOTTLERY pasipuošė naujiesiems Juodojo vandens triušio metams

Kasmet, dar nespėjus iškristi pirmąjam sniegui, pradedame ruoštis gražiausioms metų šventėms. Mintyse ima suktis skaniausių patiekalų receptai, idėjos, ką ir kam dovanosime. Aplinka sublizga įvairiomis dekoracijomis, ore tvyro mandarinų aromatas, o iš radijo imtuvų vis dažniau pasigirsta kalėdinės melodijos.

Savo pasiruošimo kelionę, tik gerokai anksčiau, pradėjo ir Naujų metų simbolis, kuriuo 2023–iaisiais taps Juodasis vandens triušis. Drąsiai žingsniuodamas per gražiausias pievas, paslaptingiausius miškus ir mistiškiausias girias jis vis galvojo, kuo nustebinti jo laukiančius. Gal auksiniu kaspinu perrišta didele dovana? O gal savos kūrybos daina ar šokiu? O gal Naujaisiais reikėtų kažko neįkainojamo ir stebuklingo?

Beveik 365 dienas trukusioje kelionėje triušis suprato, kaip pasiilgo šildančių šypsenų, žmonių klegesio ir buvimo su tais, kurie brangiausi. Iš jaukių prisiminimų jį pažadino uoslę kutenantis, maloniai saldus aromatas. Pakvipo namuose keptu, šventiniu „Panettone“! Tai ženklas, kad triušis atvyko kaip tik ten, kur jį vedė vingiuoti ir ilgi 2022 m. keliai.

Jis įsitaisė ant gražiausios „Panettone“ pyrago dėžutės taip, kad žvilgsniu spėtų pagauti krentančią žvaigždę ir sugalvoti norą, kuris taps neeiline dovana kiekvienam, ateinančiais 2023–iaisiais. Juk didžiausia laimė – visada turėti su kuo pasidalinti skoniais, kuriančiais prisiminimus.