Startuoja unikalus BOTTLERY projektas – BOTTLERY in ART

Kur ieškoti įkvėpimo ir kaip įkvėpti kitus? Gal seniai pamėgtuose ar naujuose skoniuose, kurie kasdienybėje gali virsti menu?

BOTTLERY kasdien siekia pristatyti ne tik išskirtinius skonius, bet ir unikalias patirtis, kurios atsiskleistų per esamų ir būsimų klientų poreikius, duete su komandos vertybėmis ir misija.

Ieškojome originalių menininkų, kurie savo kūrybiniu braižu galėtų perteikti mūsų vertybes vizualiai, paverčiant jas pridėtine verte mūsų klientams ir personalui. Taip gimė naujas BOTTLERY projektas BOTTLERY in ART. Pirmąja jo autore pasirinkta Lina Disciplina, beveik dešimtmetį aktyviai kurianti profesionali iliustratorė, savo kūryboje ieškanti grafinių būdų išreikšti emocijas. Jos darbus ir net braižą atpažįsta daugelis literatūros, muzikos bei meno gerbėjų – Lina Disciplina aktyviai kuria įsimenančius, išskirtinio stiliaus kūrinius. Specialiai BOTTLERY sukurtoje iliustracijoje autorė atspindi svarbiausias mūsų vertybes: draugiškumą, lengvumą, kokybę ir šiuolaikiškumą. Originalios iliustracijos elementai fejerverkų fone  atkreipia dėmesį spalvomis ir formomis, perteikia  unikalumo jausmą. BOTTLERY IN ART by Lina Disciplina – meniškas priminimas įkvėpimo ieškoti kasdienybėje, savyje ir šalia esančiuose.

BOTTLERY in ART – tęstinis projektas, kuris su skirtingų menininkų pagalba, tikime, naujai ir maloniai stebins ne tik BOTTLERY komandą, papuošiant jų aprangą vis naujais autorių kūriniais, bet ir klientus, į kasdienybę įnešant išskirtiniais kūriniais puoštų originalių BOTTLERY pirkinių krepšių, maišelių, įvairių pakuočių, komplimentų kortelių ir kitų aksesuarų. Noras būti unikaliais verslo rinkoje ir siekiamybė subtiliai stebinti klientus – didžiausias įkvėpimas kurti!

Pirmųjų BOTTLERY in ART by Lina Disciplina aksesuarų ieškokite mūsų fizinėse ir elektroninėje parduotuvėse jau nuo gruodžio mėnesio.