Pasiūlymas verslui

  Verslo dovanos

  Siūlome įvairių šalių ir rūšių gėrimus, jų specialias pakuotes, aksesuarus. Įmonei perkant rinkinius, galime juos supakuoti sandėliuose ir pristatyti į nurodytą vietą. Vieno rinkinio supakavimo paslaugos kaina 1 EUR.

  Įmonės renginiai

  Galime pasiūlyti ir derančius maisto produktus, delikatesus, suderinti maisto meniu.

  Nemokamas pristatymas

  Perkant prekių už 150 EUR ir daugiau, nemokamai pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Už mažesnės sumos pirkinius nei 150 EUR Vilniaus mieste pristatysime už papildomą mokestį 10 EUR, kituose Lietuvos miestuose už 15 EUR. Prekės pristatomos 2 d.d. bėgyje.

  Siųsti užklausą

  Mums rūpi Jūsų privatumas ir pasitikėjimas, todėl siekiame, kad Jūsų perduodami asmens duomenys būtų tvarkomi saugiai ir tik tiek, kiek to reikia nurodytiems tikslams įgyvendinti. Jūsų pateikti asmens duomenys leis mums parinkti Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Sutikimas dėl informacijos gavimo apie užkandžių, nealkoholinių
  gėrimų bei stalo aksesuarų pasiūlymus, jų naujienas, parodas,
  renginius

  Taip pat mes norėtume Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkyti tam, kad galėtume Jums pateikti informaciją apie išskirtinius ir INDIVIDUALIUS pasiūlymus apie...

  Skaityti daugiau Skaityti mažiau

  (pasirinkę „Nesutinku“ negalėsite gauti informacijos apie Jums skirtus pasiūlymus)

  Sutikimas dėl nuomonės pateikimo

  Mums rūpi mūsų paslaugų ir aptarnavimo kokybė, todėl norėtume pasiteirauti Jūsų nuomonės Jūsų pateiktu elektroninio pašto adresu apie paslaugas ir aptarnavimo kokybę. Prašome pažymėti, ar sutinkate su tuo, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami šiais tikslais:

  Skaityti daugiau Skaityti mažiau

  (jei pasirinksite „Nesutinku“, negalėsime atsižvelgti į Jūsų nuomonę gerindami paslaugų ir aptarnavimo kokybę)

  Privatumo nuostatas galima rasti ČIA. Nepatvirtinus, negalėsite gauti informacijos apie Jums skirtus pasiūlymus.

  Spausdamas (-a) mygtuką „Siųsti“ patvirtinate, kad Jūsų asmens duomenys tikslūs ir teisingi, kad esate ne jaunesnis (-ė) nei 20 metų.