Graham‘s Blend No12 Ruby Port

Šis vynas buvo sukurtas, kad pakeistų nusistovėjusią nuomonę apie Ruby stiliaus portą ir parodytų, kad šis porto vynas gali būti vartojamas ne tik vakarienės pabaigoje su įvairias sūriais ar desertais, bet ir kokteiliuose.

Gamyboje daugiausia naudojamos „Touriga Nacional“ vynuogės, kurios atkeliauja iš aukščiausiai esančių vynuogynų (kuo jie aukščiau jūros lygio, tuo vynuogės išlaiko daugiau rūgšties, kuri vynui suteikia daugiau gaivių skonių), o derlius yra skinamas naktį, kad vynuogės išlaikytų maksimalų šviežumą (dėl to pavadinime turime skaičių 12).  

Vyno fermentacija vyksta taip pat žemoje temperatūroje, taip išlaikomas skonio gaivumas ir kvapnūs vaisių aromatai. Pasiekus reikiamą saldumo lygį, fermentacija yra sustabdoma įpylus skaidraus vynuogių brendžio. Todėl portas yra 19 % alkoholio stiprumo ir išskirtinio saldumo, kurį suteikia likęs nesufermentuotas natūralus cukrus. Šis vynas nėra brandintas ąžuolo statinėse, kaip kiti tradiciniai portai – taip išsaugoma kuo daugiau šviežių vaisių aromatų ir skonių. 

„Graham‘s No12“ pasižymi gaiviais braškių, laukinių aviečių, gervuogių ir raudonųjų serbentų aromatais. Jaučiami intensyvūs vaisių ir miško uogų skoniai, geriau atsiskleidžiantys dėl glotnios porto tekstūros. Rekomenduojame vartoti įsipylus į pilną ledukų taurę, pagražintą braškės ir apelsino skiltele. „Graham‘s No12“ taip pat derės su „Franklin‘s & Sons Rose“ limonadu. Na, o tiems, kuriems patinka putojantis vynas, rekomenduojame pasigaminti „Midnight Spritz“ kokteilį:

Ingredientai

40 ml Graham‘s Blend No12 Ruby

60 ml sauso putojančio vyno (Cava, Cremant ar Champagne)

Braškės ir apelsinas papuošti

Paruošti

Viskio taurę pripildykite ledukų.

Supilkite portą ir putojantį vyną.

Švelniai sumaišykite ingredientus.

Viršų papuoškite braškėmis ir apelsino skiltele.

Pictures
Rūšinis putojantis vynas

CODORNIU Clasico Brut Cava D.O. VEGAN ECO

6.99 
Pictures
Vynas

GRAHAM’S Blend No12 Ruby Port

30.99