Išskirtinės kokybės „Chopin“ premium degtinė

Ką šiais laikais reiškia žodis „Premium“? Kalbėdami apie madą, vertiname rūbo išskirtinį dizainą ir naudojamas išskirtinės kokybės medžiagas. Gastronomijoje po šiuo žodžiu slepiasi aukščiausios kokybės ingredientai, šviežiausios daržovės ir sultingiausia mėsa. Na, o kai kalba pasisuka apie stipriuosius gėrimus, žodį „Premium“  galime sieti su „Chopin“ degtine – ji yra pirmoji pasaulyje „Ultra-Premium“ degtinė, sukurta 1992 m. Lenkijoje.

Dažnas vartotojas degtinę apibūdina kaip bespalvį, bekvapį ir beskonį spiritinį gėrimą, tačiau distilerijos ir kompanijos įkūrėjas Tadeuszas Dorda kategoriškai nesutinka su šiuo teiginiu ir savo gaminamomis degtinėmis tai puikiai įrodo. Pirmiausia visas gamybos procesas – nuo pradžios (žaliavos apdirbimo) iki pabaigos (išpilstymo į butelius) – yra daromas paties gamintojo. Šiomis dienomis tai reta, kad degtinės gamintojas pats vykdytų fermentavimo ir distiliavimo procesą, o ne tik išfiltruotų jau kažkur kitur pagamintą spiritą ir uždėtų prabangiai atrodančią etiketę.

„Chopin“ distilerijoje viskas prasideda nuo vietinių ingredientų, kurie atkeliauja iš aplinkinių ekologiškų ūkių. Gamintojas bendradarbiauja su vietiniais ūkininkais, kurie augina bulves, rugius ir kviečius. Asortimente esančios 3 rūšių pagrindinės degtinės atskleidžia kiekvienos žaliavos išskirtines savybes. Iš bulvių gaminama degtinė pasižymi tirštesne, kremine tekstūra, subtiliais žalio obuolio ir vanilės aromatais bei ilgai išliekančiu poskoniu. Ji yra daugiausia kartų apdovanota bulvinė degtinė pasaulyje. Rugių degtinė turi ruginės duonos ir šviežiai sumaltų juodųjų pipirų aromatų ir yra lengvesnės tekstūros. Ją rekomenduojama vartoti gryną ar naudoti „Bloody Mary“ kokteilyje. Iš kviečių gaminama degtinė yra lengvos tekstūros, turi vos jaučiamą saldumą ir kvepia gaivių baltų gėlių aromatais.

Kiekvienos rūšies degtinė pasižymi švelnia tekstūra – tai dėl 60 dienų brandinimo atvirose nerūdijančio plieno induose ir 4 kartų distiliacijos koloninio stiliaus variniuose induose. Gamintojas teigia, kad norint pagaminti „Premium“ produktą, reikia skirti daug laiko ir dėmesio kiekvienam gamybos procesui, todėl pats asmeniškai prisideda ir prižiūri, kad viskas būtų atliekama nepriekaištingai kruopščiai. Distilerijoje dirbantys žmonės šį darbą padaro lengvesnį, nes kiekvienas darbuotojas su dideliu atsidavimu stengiasi savo užduotis atlikti kaip įmanoma geriau. Sunkus darbas ir produkto kokybė „Chopin“ distilerijai atnešė ne vieną tarptautinį apdovanojimą bei pripažinimą. 2021 m. duomenimis, ji buvo Nr. 6 „Super Premium“ degtinė pagal pardavimus pasaulyje. Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti tokį prestižinį ir kokybišką produktą Lietuvoje. 

Pictures
Degtinė

CHOPIN Rye

34.99 
Pictures
Degtinė

CHOPIN Wheat

34.99