Kokybiškų ikrų, mėsos ir sūrių naujienos tik Vilniaus PAUPIO, Kauno Laisvės al., Kauno PLC Akropolis ir PLC Mega BOTTLERY!

Naujoji BOTTLERY Kaune (Laisvės al. 45), Kauno PLC Akropolio ir Vilniaus PAUPIO BOTTLERY pasiruošusios pasitikti karališkomis naujienomis – aukštos kokybės danų prekės ženklo LEMBERG ikrais, ispaniškais ir itališkais mėsos delikatesų rinkiniais bei pikantiško skonio sūriais!

Tobulumas slypi paprastume, o mėgstamiausi skoniai – kokybėje. Nustebinkite savo artimuosius ar bičiulius  sodrių skonių sūriais ir mėsa, kuriuos vos per keletą akimirkų paruošite net išrankiausiems! Šių dviejų BOTTLERY parduotuvių asortimente rasite ir upėtakių, ketos bei eršketo juoduosius ikrus, kurie primins, kaip skanu gyventi!

LEMBERG Forellen Kaviar upėtakio ikrai, tai aukštos kokybės produktai iš Danijos. Smulkiagrūdžiai, ryškiai oranžiniai upėtakio ikrai su švelniu, bet tvirtu apvalkalu. Lengvai dalijami porcijomis ir idealiai tinka papuošti šventinius patiekalus. Ruošdami upėtakio ikrus, LEMBERG remiasi geriausiomis tradicijomis ir šiuolaikinėmis technologijomis. Šis lašišinių šeimos atstovas gyvena didžiuosiuose ežeruose, pavyzdžiui, Onegos ir Ladogos. Upėtakių galima sutikti Karelijoje ir Baltosios bei Baltijos jūrų baseinuose. Pagal jų gyvenamąją aplinką, upėtakiai skirstomi į upelių (įprastus) ir ežerinius. Ši žuvis renkasi krištolinio skaidrumo ir šaltus gėluosius vandenis. Be to, upėtakiai gali būti savotiškų spalvų.

LEMBERG Kaviar lašišos (Keta) ikrai patys vertingiausi savo skoninėmis savybėmis ir stambiausi. Ketos ikruose gausu baltymų ir yra daug polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega-3. Keta yra Ramiojo vandenyno lašišinių genties atstovė, pati populiariausia ir masiškiausiai paplitusi raudonosios žuvies rūšis. Jos ikrai yra patys stambiausi, nuostabiai gražios rausvai oranžinės spalvos.

LEMBERG Eršketo juodieji ikrai. Osietra Molossol eršketų ikrų spalva gali būti visiškai skirtinga: nuo tamsiai pilkos iki tamsiai rudos ir auksinės. Žuvims senstant, jų ikrų spalva pasikeičia į šviesią gintaro spalvą ir įgauna itin subtilų kvapą, apibūdinamą kaip „riešutų su grietinėle“. Amur Royal – stambiagrūdžiai eršketiniai ikrai su švelniausiu apvalkalu, stipraus ir subalansuoto skonio. Ikrų dydis – 3–4 milimetrai, savo dydžiu atitinka belugos ikrus.„Amur Royal“ – natūralaus Amūro eršketų ir kalugų hibrido ikrai, belugų genties gėlavandenės žuvys, eršketinių šeimos (lot. Acipenser schrenckii x Huso dauricus). Ši eršketų rūšis gamtoje atsirado natūraliai, Amūro upės žemupyje susikryžminus dviem eršketinių žuvų rūšims.

Eršketų ikrai yra natūralus produktas, todėl tamsios spalvos atspalviai gali skirtis priklausomai nuo eršketų ikrų rūšies.

CAPRICHO Ispaniškas ožkos sūris  ar ožkos sūris su žolelėmis – geras pasirinkimas žmonėms, kurie yra alergiški karvės pienui. Sūriai lengvai tepami, idealūs gaminant užkandžius su šviežia duona ar krekeriais prie vyno.

Atraskite VEGA SOTUELAMOS ispanišką švelnų, bet ryškaus skonio avių pieno sūrį su juodaisiais česnakais ar avių pieno sūrį su trumais, pagamintą pagal senąsias Ispaniškas tradicijas ir sukuriantį tobulą pusiausvyrą.

10 mėn., išlaikymo, grūdėtos tekstūros, sodraus ir švelnaus skonio GRANA PADANO sūris kubeliais, tirpstantis burnoje ar DANABLU sūris su mėlynuoju pelėsiu jau 80 metų gaminamas Danijoje, puikiai tinka dalintis su artimaisiais ir draugais ar skirti laiko sau skaniai užkąsti.

Delikatesinis mėsos asorti, vytintas kumpis ar dešrelės skamba kaip skaniausias kvietimas susitikti.

CASA MODENA itališkų vytintų kumpių bei Saliami dešros rinkinys ar ispaniškas TAPAS CASADEMONT vytintų mėsos delikatesų asorti tinka mėgautis bet kur ir bet kada, dera prie alaus ir vyno.

Vytinto kumpio intensyvus skonis žinomas visame pasaulyje ir yra Ispanų virtuvės pasididžiavimas. Ispaniškas JAMON SERRANO ar JAMON CURADO CASADEMONT pjaustytas kiaulienos kumpis tiks prie vyno ar alaus ir papildys stalą ispaniškais skoniais.

Ispaniškos vytintos dešrelės FUETIS – puiki alternatyva greitam užkandžiui. O Italijos pasididžiavimas- Parmos kumpis, PROSCIUTTO DI PARMA, išlaikytas 16 mėnesių –  puikus užkandis prie vyno ir alaus. Šis kumpis gaminamas  iš užpakalinės kiaulių šlaunies. Kiaulės šiam kumpiui auginamos tik Parmos regione ir šeriamos parmezano išrūgomis bei grūdais – kas suteikia kumpiui ypatingą skonį ir savitą spalvą. Pirmiausia mėsa yra gausiai apibarstomas druska ir paliekama šaltoje, drėgnoje patalpoje. Taip laikoma kelis mėnesius, vėliau druska nuplaunama, o kumpis pakabinamas tamsioje ir sausoje vietoje dar maždaug trims mėnesiams. Galiausiai mėsa sutepama riebalų, druskos ir pipirų mišiniu ir brandinama dar mažiausiai pusę metų.

Atraskite itin kokybiškus ikrus bei mėsą ir  sūrius, kurie palepins net išrankiausius arba taps skoninga dovana susiruošus į svečius. 

Naujienų kol kas ieškokite išskirtinai tik Vilniaus PAUPIO, Kauno Laisvės al.,  Kauno PLC Akropolio ir PLC Mega BOTTLERY. Susitikime!