KLASIKA. TRADICINIAI ITALIŠKI VELYKŲ PYRAGAI „COLOMBA PASQUALE“

„Colomba Pasquale“ arba „Colomba di Pasqua“ („Easter Dove“ angl. klb.) – tradicinis itališkas Velykų pyragas, kuris yra dviejų gerai žinomų italų kalėdinių desertų, „Panettone“ ir „Pandoro“, atitikmuo.

Minkštas, purus pyragas „Colomba“ kepamas specialioje balandžio formos skardoje (colomba itališkai – balandis). Šio deserto gaminimo procesas labai panašus į pyrago „Panettone“, Jo skiriamasis bruožas – traškus paviršius, padengtas „Macarons“ glajumi, kuris gaminamas iš migdolų riešutų ir apibarstytas cukrinukais bei migdolų branduoliais.

„COLOMBA PASQUALE“ – TAIKOS SIMBOLIS

Tradicinis Velykų pyragas „Colomba“ yra balandžio formos ir simbolizuoja taiką.

„Colomba Pasquale“ atsiradimą lydi keletas legendų.. Seniausia iš jų siekia VI a., kai karalius Alboinas (buvęs lombardų karalius) apgulė Pavijos pilį. Sakoma, kad apgulties metu jam buvo pasiūlyta balandžio formos saldi duona, kaip taikos simbolis. Italijoje beveik kiekvieną velykinį stalą  paprastai puošia tradicinis pyragas  „Colomba“. Tai puiki dovana Velykų ar pavasario proga, tinkanti prie arbatos, kavos, desertinio ramaus ar putojančio vyno, citrinų likerio.

BOTTLERY rasite ir IL VECCHIO FORNO gamintojo pyragų „Colomba“ metalinėse dėžutėse. Jos skirtingos bei stilingos ir gali visus metus džiuginti kaip interjero detalė, taip pat puikiai tiks susidėti smulkius daiktus ar užkandžius.

YPATINGOS NAUJIENOS:

Ramo di Primavera

 Gamintojas BATTISTERO jūsų Velykų šventei pristato šio pavasario naujienas. Tai „Ramo“ pyragas, nuo įprastų „Panettone“ ir „Colomba“ išsiskiriantis savo išvaizda. Jis yra medžio šakos formos.

„Ramo“ pyragai lengvai aplieti šokoladu. Purūs ir minkšti, užpildyti gardžiais kremais – pistacijų ir sūrios karamelės.

Unikalus ir naujas SCARPATO COLOMBA su romu ir pinakolada

Tai „Scarpato Colomba“ pyragas, pagardintas skaniais ananasų gabaliukais, kurie sustiprina intensyvius romo ir kokosų kremo aromatus. Saldūs vaisių ir stipriųjų gėrimų skoniai suteikia pyragui rafinuotą ir unikalų skonį bei kvapą.
„Colomba“ pyragas yra elegantiškoje pakuotėje, kuri puikiai tinka dovanai.

SCARPATO COLOMBA su persikais ir levandomis

Tai pyragas, kuriame pavasariu dvelkianti gėlė levanda susitinka su šviežiais, minkštais vasaros vaisiais – persikais. Elegantiškas ir rafinuotas derinys, kuriame skonis ir kvapas susijungia į precedento neturinčią išraiškingą dermę. Gaivų ir ryžtingą pyrago charakterį praturtina amareto ir cukraus glajus.

Visą pyragų asortimentą rasite BOTTLERY parduotuvėse https://bottlery.eu/produktai/maistas/pyragai/