Naujas Acala ir Bottlery someljė kūrinys – Bottlery Special Edition putojančios arbatos

Sukaupę ilgametę patirtį prestižiniuose Londono restoranuose, du someljė sugrįžta į Lietuvą ir kviečia mėgautis unikalia skonių ir aromatų derme.

„Acala“ vadovas drauge su „Bottlery“ someljė sukūrė išskirtines putojančias arbatas. Bottlery Sauvignon blanc sauso vyno stiliaus, kupiną egzotiškų pasiflorų natų, citrinžolių elegancijos ir greipfrutų gaivumo. Prancūzijos Rivjeros aromatų sklidinas rožinis Bottlery Provence rožinio sauso vyno stiliaus gėrimas nukels jus Į Viduržemio jūros dvelksmu alsuojantį saulėtą kraštą. Gaivios avietės, braškės, rabarbarai, levandų žiedai – tai tik keli iš aromatų, pasitinkančių jus taurėje. Mėgaukitės vasaros skoniais ištisus metus! Bottlery Tawny port saldaus vyno stiliaus gazuoto gėrimo aromatas ir skonis nukels į „Porto“ miestą, garsėjantį išskirtiniu vynu. Norint perteikti daugiabriaunį šio gėrimo charakterį, buvo panaudota net dvylika skirtingų ingredientų. Jūsų taurėje atsiskleis džiovintų figų, datulių, razinų aromatai, papildyti švelnios vanilės, karamelės, šokolado ir skrudintų graikinių riešutų natomis.

Gamybos metu gėrimai pereina per skirtingus fermentacijos procesus.  Pirmasis – tai archajiška ceremonija, kurios dėka aukščiausios rūšies  arbata tampa fermentuotu gėrimu. Antrasis etapas yra panašus į  puikaus putojančio vyno gamybą, kurio metu gimsta unikalūs  aromatai, skoniai ir natūralūs burbuliukai. Fermentacijai naudojamos  ąžuolinės vyno statinės, taip pat maišomos skirtingos fermentuotos  arbatos.

Pictures
Fermentuotas arbatos gėrimas

BOTTLERY Sauvignon Blanc Wine Style

10.99 
Pictures
Fermentuotas arbatos gėrimas

BOTTLERY Provence Rose Wine Style

10.99 

Lietuvoje įsikūrusi ACALA Group yra viena pirmųjų Premium putojančių  fermentuotų arbatos gėrimų gamintojų pasaulyje. Pasitelkdami  senovės tradicijas, naujausias technologijas, natūralios parfumerijos  žinias bei 20 metų someljė patirtį, savo srities profesionalai kuria  aukščiausios kokybės taurų, putojantį fermentuotą arbatos gėrimą.

Gamyboje naudojama gyva ugnis ir Premium ingredientai: Druskininkų  šaltinio vanduo, 100% natūralios sultys, rinktinės arbatos ir žolelės.