Perrier kartu su menininku Philippe Starck pristato riboto leidimo pakuotę

Prekės ženklas PERRIER švenčia savo 160-ąjį gimtadienį ir toliau stebina savo vartotojus. Šį kartą PERRIER suvienijo jėgas su garsiuoju prancūzų kūrėju Philippe’u Starck’u, kad sukurtų riboto leidimo buteliuką PERRIER + STARCK. Tikras meno objektas, įkvėptas Frenelio optinio lęšio dizaino – ploni horizontalūs dryžiai, išraižyti ikoninio stiklinio PERRIER + STARCK buteliuko paviršiuje, sukuria susidomėjimą žaisdami su šviesa. Šiuo kūriniu PERRIER numalšina ir troškulį, ir naujovių bei elegancijos troškimą.

PHILIPPE STARCK

Philippe Starck, visame pasaulyje žinomas kūrėjas, pasižymintis įvairiapusišku išradingumu, visada orientuojasi į esminį dalyką, savo viziją: kad kūryba, kad ir kokia forma ji būtų, turi pagerinti kuo daugiau žmonių gyvenimų. Šios filosofijos vedamas jis tapo vienu iš „demokratinio dizaino“ koncepcijos pradininkų ir pagrindinių figūrų.

Savo kūrybą menininkas skleidė visose srityse – nuo kasdienių gaminių (baldai, citrusinių vaisių spaudyklė, elektriniai dviračiai, vėjo turbina), iki architektūros (viešbučiai, restoranai), jis nuolat plečia dizaino ribas ir reikalavimus, tapdamas vienu vizionieriškiausių ir žinomiausių tarptautinės šiuolaikinės scenos kūrėjų.

PERRIER

Perrier pasaulyje gerai žinomas natūralus gazuotas mineralinis vanduo, išgaunamas Prancūzijos pietuose. Perrier išsiskiria savo ikonišku žaliu buteliu ir itin didele natūralia karbonizacija ( 7g CO2/1 l).

Šis PERRIER ir Philippe Starck bendradarbiavimo vaisius žymi dešimtmečius trukusią estetikos ir kūrybos  kolaboracijų epochą kartu su garsiausiais pasaulio menininkais – nuo Takashi Murakami ir Raymondo Savignaco iki Andy Warholo ir Salvadoro Dalí.