Naujas vardas BOTTLERY šampano lentynose – „Allouchery-Bailly”

Tai šeimai priklausantys šampano namai, kurie savo istoriją skaičiuoja nuo 1953 m. Jau ketvirta karta prižiūri ir rūpinasi vynuogynais, augančiais mažame Ecueil kaimelyje, Montagne de Reims subregione. Šis kaimelis dėl savo išskirtinio klimato ir vynuogynų dirvožemio yra priskiriamas Premier Cru klasifikacijai (aukštesnis kokybės indikatorius, palyginti su kitomis regiono vietovėmis).

Vynuogynų plotas sąlyginai mažas – vos 5,5 ha, kuomet regiono vidurkis yra apie 12 ha. Tai leidžia daugiau dėmesio skirti augančių vynmedžių priežiūrai, o vynmedžiai už tai atsilygina – užaugina labiau prisirpusias ir daugiau skonio bei aromatų turinčias vynuoges. Pagrindinė gamintojo vynuogių veislė – „Pinot Noir“, ji čia užima 3,6 ha ploto, likusį plotą palikdama „Pinot Meunier“ ir „Chardonnay“ vynuogių veislėms. Gaminamo šampano kompozicijoje „Pinot Noir“ atlieka svarbų vaidmenį – suteikia daugiau struktūros ir kompleksiškumo.

„Allouchery-Bailly“ didžiuojasi, jog vynuogynuose yra praktikuojama tvari vyndarystė

Čia vynuogės nėra reguliariai purškiamos įvairiomis trąšomis ar cheminėmis medžiagomis (tik išskirtiniais atvejais, kuomet yra didelis pavojus atsirasti bakterinėms ligoms ar pelėsiui). Taip pat vynuogynuose tarp vynmedžių vagų auga „dengiamieji“ augalai, jie, konkuruodami su vynmedžiais dėl dirvožemio vandens atsargų, priverčia vynmedžius leisti šaknis gilyn, kad gautų ne tik reikalingo vandens, bet ir papildomų maistinių medžiagų.

Meilė  muzikai įkvėpė šampanus pavadinti įvairiais muzikiniais terminais

Dabartinė šampano namų savininkė Camille, kaip ir jos senelis Georges, negali savo kasdienybės įsivaizduoti be švelnaus pianino skambesio – jis primena jų kuriamo šampano elegantišką skonio tekstūrą, o kiekviena muzikinė nata – skirtingus aromatus, sutinkamus taurėje. „Diapason“ , „Metronome“,„Melomane“  – tai keli jų gaminamų šampanų pavadinimai, kurie skelbia savo sąsajas su muzika.

Pictures
Šampanas

ALLOUCHERY BAILLY Diapason Premier Cru

46.99 
Pictures
Šampanas

ALLOUCHERY BAILLY Melomane Premier Cru

52.99 

Visą „Allouchery-Bailly“  šampano namų liniją rasite mūsų BOTTLERY parduotuvių lentynose.