„COLOMBA PASQUALE“ – TAIKOS SIMBOLIS

„Colomba Pasquale“ arba „Colomba di Pasqua“ („Easter Dove“ angl. k.) – tradicinis itališkas Velykų pyragas, kuris yra dviejų gerai žinomų italų kalėdinių desertų „Panettone“ ir „Pandoro“, atitikmuo.

Minkštas, purus pyragas „Colomba“ kepamas specialioje balandžio formos skardoje (colomba italškai – balandis). Šio deserto gaminimo procesas labai panašus į pyrago „Panettone“, Jo skiriamasis bruožas – traškus paviršius, padengtas „Macarons“ glajumi, kuris gaminamas iš migdolų riešutų ir apibarstytas cukrinukais bei migdolų branduoliais.

Tradicinis Velykų pyragas „Colomba“ yra balandžio formos ir simbolizuoja taiką.

„Colomba Pasquale“ atsiradimą lydi keletas legendų.. Seniausia iš jų siekia VI a., kai karalius Alboinas (buvęs lombardų karalius) apgulė Pavijos pilį. Sakoma, kad apgulties metu jam buvo pasiūlyta balandžio formos saldi duona, kaip taikos simbolis. Italijoje beveik kiekvieną velykinį stalą  paprastai puošia tradicinis pyragas  „Colomba“. Tai puiki dovana Velykų ar pavasario proga, tinkanti prie arbatos, kavos, desertinio ramaus ar putojančio vyno, citrinų likerio.

IL VECCHIO FORNO gaminami tradiciniai pavasariniai COLOMBA pyragai supakuoti skirtingose bei stilingose metalinėse dėžutėse, gaminami tik iš aukščiausios rūšies produktų, be razinų, pagardinti apelsinų cukatais. Tai puiki dovana sau ir artimiesiems.

Daugiau nei 100 metų skaičiuojanti BORSARI kepykla ir dabar siekia tų pačių tikslų – gamina tik aukščiausios kokybės gardžius tradicinius velykinius COLOMBA pyragus. BORSARI Colomba su pistacijų kremu labai aromatingas ir jo skonyje puikiai dera itališkų pistacijų kremas ir šokoladas. Borsari su limoncello kremu, pagamintas kaip kadaise, saldaus skonio ir švelnios tekstūros, kurią sustiprina sodrus limoncello kremas. Jei norite mėgautis itališku Velykiniu pyragu pagal išskirtinį receptą, turite paragauti BORSARI Colomba su kriaušėmis ir šokoladu. Šis derinys tikrai puikus! BORSARI Colombina su šokolado gabaliukais supakuoti mažose dėžutėse, puikiai tinka dovanoti ar pasimėgauti prie kavos ar arbatos puodelio. BORSARI Antis su persikų įdaru gaminamas iš tokios pat auksinės, natūraliai raugintos Pandoro tešlos, suformuotas į gražią, elegantišką anties figūrą. Itin turtingo skonio, pagardintas persikų kremo įdaru. BORSARI Colomba pyragai – puikus pasirinkimas Velykiniam stalui, leisiantis nustebinti svečius intriguojančiais skonių deriniais ir nepriekaištinga kokybe.

Šokolado glajumi aplieti BATTISTERO Colomba su šokolado kremu arba su karameliniu kremu ir šokolado gabaliukais puiki dovana smaližiams, bei nuostabus desertas prie puodelio kavos ar arbatos. O kad pavasaris ir Velykų šventė būtų dar ypatingesnė, paragaukite BATTISTERO Ramo su pistacijų kremu.  Ramo pyragas, nuo įprastų mums Colomba pyragų, visų pirma skiriasi savo forma. Ramo pyragas yra medžio šakos formos, pripildytas gardžiu pistacijų kremu, sodraus skonio, pūrus ir minkštas. Gamybos procese naudojami aukščiausios kokybės ingredientai, o visos gamybos technikos išlikusios nuo seniausių laikų.

SCARPATO Colomba pyragų gamybai atrenkami geriausi produktai, o visas gamybos procesas patikimas geriausiems meistrams, kurie remdamiesi seniausiomis tradicijomis, paverčia juos į nepriekaištingo skonio ir aromato pyragus. SCARPATO Colomba su romu ir Pina Colada pagardintas skaniais ananasų gabaliukai  kurie sustiprina intensyvias romo ir kokosų kremo aromatines natas.  Saldžių ir stipriųjų gėrimų skoniai suteikia pyragui rafinuotą ir unikalų  skonį bei aromatą. SCARPATO Colomba su romo kremu ir šokoladu  skonyje puikiai dera romo aštrumas su juodojo šokolado kartumu ir saldumu. Paviršius padengtas „Macarons“ glajumi, kas suteikia pyragui traškumo. Pyragas ypatingai purus, drėgnas ir aromatingas. SCARPATO Colomba pyragai pakuojami elegantiškose pakuotėse, puikiai tinkančiose ir dovanoti.

Visą pyragų asortimentą rasite BOTTLERY parduotuvėse https://bottlery.eu/produktai/maistas/pyragai/